20SEF560M
MFR.Part #
20SEF560M
JLCPCB Part #
C3275272
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 10mm 12mΩ 13mm 20V 560uF 5mm 85mA@120Hz Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS