20SEF390M
MFR.Part #
20SEF390M
JLCPCB Part #
C3274942
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 12mm 14mΩ 20V 3.5mm 390uF 78mA@120Hz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS