20SEF180M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
20SEF180M
JLCPCB Part #
C1578681
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 180uF 20V 25mΩ 3.5mm 50.5mA@120Hz 7mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS