16SEPF270M
MFR.Part #
16SEPF270M
JLCPCB Part #
C1578589
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 165mA@120Hz 16V 22mΩ 270uF 3.5mm 5000hrs@105℃ 7mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS