16SEPC270MX
MFR.Part #
16SEPC270MX
JLCPCB Part #
C128484
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 10mΩ@100kHz 16V 270uF 3.5mm 5000hrs@105℃ 5A@100kHz 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS