10TAE68M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
10TAE68M
JLCPCB Part #
C2158320
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 10V 2.4A@100kHz 25mΩ@100kHz 68uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS