10SVP330MX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
10SVP330MX
JLCPCB Part #
C3275433
Package
SMD,D10xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 185mA@120Hz 2000hrs@105℃ 25mΩ 330uF 8mm Polymer ±20% SMD,D10xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS