10SEQP56M
MFR.Part #
10SEQP56M
JLCPCB Part #
C1578674
Package
Plugin,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 10V 2.5mm 45mΩ 56uF 6.3mm 6mm 85mA@120Hz Polymer ±20% 插件,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS