10SEP120M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
10SEP120M
JLCPCB Part #
C1578584
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
-55℃~+125℃ 10V 120uF 128mA@120Hz 3.5mm 3000hrs@105℃ 35mΩ 7mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS