100SXV15MX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
100SXV15MX
JLCPCB Part #
C542588
Package
SMD,D10xL8mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 100V 100mA@120Hz 10mm 15uF 60mΩ 8mm Polymer ±20% SMD,D10xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS