100SXE18MX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
100SXE18MX
JLCPCB Part #
C1578850
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 100V 117.5mA@120Hz 12mm 18uF 3.5mm 40mΩ 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS