SMAJ48CA
Extended
Manufacturer
PAKER
MFR.Part #
SMAJ48CA
JLCPCB Part #
C3012473
Package
SMA
Description
1uA 400W@10/1000us 48V 5.2A@10/1000us 58.9V 77.4V Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS