PESD15VL2BT-K
Extended
Manufacturer
PAKER
MFR.Part #
PESD15VL2BT-K
JLCPCB Part #
C5278877
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 100nA 11A 15V 18.5V 2 400W 43V Bidirectional ESD SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS