5.0SMDJ30CA
Extended
Manufacturer
PAKER
MFR.Part #
5.0SMDJ30CA
JLCPCB Part #
C23066847
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 103A@10/1000us 30V 36.8V 48.4V 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS