OSTYQ182150
MFR.Part #
OSTYQ182150
JLCPCB Part #
C7255775
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
10A 150V 2 3.5mm 9 Green Through Hole 插件,P=3.5mm Screw Terminal Blocks ROHS