OSTYQ042150
Extended
Manufacturer
On-Shore Tech
MFR.Part #
OSTYQ042150
JLCPCB Part #
C7323572
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
10A 150V 2 2 3.5mm Green Through Hole 插件,P=3.5mm Screw Terminal Blocks ROHS