OSTVJ130152
MFR.Part #
OSTVJ130152
JLCPCB Part #
C5818278
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 13 20A 300V 5mm Green Through Hole Plugin,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS