OSTT7130150
MFR.Part #
OSTT7130150
JLCPCB Part #
C7254843
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
1 13 25A 300V 6.35mm Green Through Hole 插件,P=6.35mm Screw Terminal Blocks ROHS