OSTOQ24B151
MFR.Part #
OSTOQ24B151
Description
-30℃~+105℃ 1 150V 1x24P 2.5mm 24 24P 4A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle - Pluggable System Terminal Block ROHS