OSTOQ24B150
MFR.Part #
OSTOQ24B150
JLCPCB Part #
C6351174
Package
P=2.5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 150V 1x24P 2.5mm 24 24P 4A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS