OSTOQ22B151
MFR.Part #
OSTOQ22B151
Description
-30℃~+105℃ 1 150V 1x22P 2.5mm 22 22P 4A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle - Pluggable System Terminal Block ROHS