OSTOQ130051
MFR.Part #
OSTOQ130051
Description
-30℃~+105℃ 1 13 13P 16A 1x13P 300V 7.62mm Board Side/Socket - Open Green Right-Angle - Pluggable System Terminal Block ROHS