OSTOQ05B151
Extended
Manufacturer
On-Shore Tech
MFR.Part #
OSTOQ05B151
JLCPCB Part #
C6351082
Package
P=2.5mm
Description
-30℃~+105℃ 1 150V 1x5P 2.5mm 4A 5 5P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS