OSTHX242301
MFR.Part #
OSTHX242301
JLCPCB Part #
C7017126
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
1 10A 24 24P 3.5mm 300V Black Through Hole 插件,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS