OSTHX102301
Extended
Manufacturer
On-Shore Tech
MFR.Part #
OSTHX102301
JLCPCB Part #
C5817790
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
1 10 10A 10P 3.5mm 300V Black Through Hole Plugin,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS