OSTHA195150
Extended
Manufacturer
On-Shore Tech
MFR.Part #
OSTHA195150
JLCPCB Part #
C6135142
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1 150V 19 19P 2.54mm 2A Green Through Hole Plugin,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS