FL396B1V010
Extended
Manufacturer
On-Shore Tech
MFR.Part #
FL396B1V010
JLCPCB Part #
C17315163
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 3.96mm 600V 7.62mm 7A Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 White Plugin Wire To Board Connector ROHS