MY4ZN AC100/110 (S)
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
MY4ZN AC100/110 (S)
Description
-55℃~+60℃ 110V 125V@DC、250V@AC 20ms 20ms 3A 4 Form C: 4C (4PDT-CO) Silver + Gold Plated - Power Relays ROHS