MJN2CF-AC240
MFR.Part #
MJN2CF-AC240
Description
-45℃~+60℃ 10A 10ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 240V 28V@DC、600V@AC Silver Alloy - Power Relays ROHS