MJN1CF-AC240
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
MJN1CF-AC240
Description
-45℃~+70℃ 10A 10ms 20ms 240V 28V@DC、600V@AC One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy - Power Relays ROHS