LY2-0 AC220/240
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
LY2-0 AC220/240
JLCPCB Part #
C2753327
Package
Plugin
Description
-25℃~+55℃ 10A 125V@DC、250V@AC 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 240V 25ms 25ms Silver Alloy 插件 Power Relays ROHS