LY1-0 AC110/120
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
LY1-0 AC110/120
JLCPCB Part #
C2753220
Package
Plugin
Description
-25℃~+55℃ 120V 125V@DC、250V@AC 15A 25ms 25ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy 插件 Power Relays ROHS