LY1SAC220/240
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
LY1SAC220/240
Description
-25℃~+55℃ 125V@DC、250V@AC 15A 240V 25ms 25ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy - Power Relays ROHS