LY1SAC110/120
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
LY1SAC110/120
JLCPCB Part #
C6981266
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+55℃ 120V 125V@DC、250V@AC 15A 25ms 25ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy SOCKETABLE Power Relays ROHS