J7KN-10D-10 230
Mechanical Assembly
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
J7KN-10D-10 230
Description
-、-、-、-、-、- 10A 1NO 49mm×45mm AC AC230V DIN Rail, Base Electromechanical J7KN - Electromechanical Contactor