G7L-2A-T-CB-DC24
MFR.Part #
G7L-2A-T-CB-DC24
Description
-25℃~+60℃ 24V 250V@AC 25A 30ms 30ms AgSnIn Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) - Power Relays ROHS