G7J-4A-T AC100/120
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G7J-4A-T AC100/120
Description
-25℃~+60℃ 120V 125V@DC、250V@AC 25A 4 Form A: 4A (4PST-NO) 50ms 50ms - Power Relays ROHS