G5LE-1-VDDC12
MFR.Part #
G5LE-1-VDDC12
JLCPCB Part #
C1519202
Description
-25℃~+85℃ 100mΩ 10A 10ms 125V@DC、250V@AC 12V 5ms 8A@30VDC、10A@120VAC AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件 Power Relays ROHS