WNE15RFET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
WNE15RFET
JLCPCB Part #
C2584723
Package
Plugin,D7.5xL20mm
Description
-55℃~+150℃ 15Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.5xL20mm Through Hole Resistors ROHS