WNC25RFET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
WNC25RFET
JLCPCB Part #
C2594055
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 25Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS