WNC15RFET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
WNC15RFET
JLCPCB Part #
C3376363
Package
Plugin,D4.6xL11.4mm
Description
-55℃~+150℃ 15Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.6xL11.4mm Through Hole Resistors ROHS