WNC150FET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
WNC150FET
JLCPCB Part #
C2586074
Package
Plugin,D4.6xL11.4mm
Description
-55℃~+150℃ 150Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.6xL11.4mm Through Hole Resistors ROHS