WNA200FET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
WNA200FET
JLCPCB Part #
C3399640
Package
Plugin,D2.5xL5.1mm
Description
-55℃~+150℃ 200Ω 500mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.5xL5.1mm Through Hole Resistors ROHS