WLBR100FET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
WLBR100FET
JLCPCB Part #
C2594073
Package
Plugin
Description
100mΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS