WLAR050FET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
WLAR050FET
JLCPCB Part #
C2594005
Package
Plugin
Description
500mW 50mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS