WHE18KJET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
WHE18KJET
JLCPCB Part #
C3488491
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 18kΩ 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS