WHE12KJET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
WHE12KJET
JLCPCB Part #
C3575851
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 12kΩ 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS