WHC750FET
MFR.Part #
WHC750FET
JLCPCB Part #
C2594042
Package
Plugin,D4.6xL11.4mm
Description
-55℃~+150℃ 2W 750Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.6xL11.4mm Through Hole Resistors ROHS