WHC200FET
MFR.Part #
WHC200FET
JLCPCB Part #
C3438475
Package
Plugin,D4.6xL11.4mm
Description
-55℃~+150℃ 200Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.6xL11.4mm Through Hole Resistors ROHS