WHA4R0FET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
WHA4R0FET
JLCPCB Part #
C2593976
Package
Plugin,D2.5xL5.1mm
Description
-55℃~+150℃ 4Ω 500mW Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL5.1mm Through Hole Resistors ROHS